Vespa má novou limitovanou edici 946 Dragon

Legenda. Mýtus. Ikona. Dědictví a avantgarda, dlouholetá tradice a moderní mistrovství se elegantně snoubí v limitované edici Vespa 946 Dragon a exkluzivní bundě Dragon Varsity. Vespa, nadčasová ikona italského životního stylu a svobodného ducha, zahajuje novou éru uvedením exkluzivní limitované edice Vespa 946 Dragon a sladěné bundy na počest Roku draka.

Vespa 946 v exkluzivní sběratelské edici Dragon, která ztělesňuje divokého ducha skútru, je vyvedena ve zlatém odstínu. Model je k dispozici v limitovaném počtu 1888 kusů a zdobí jej zářivý motiv smaragdově zelené ho draka, který se vine kolem kapotáže.

Vespa 946 Dragon s odvážným designem je ručně vyrobena v Itálii a využívá nejmodernější technologie. Představuje spojení kultur, inovací a sofistikovanosti, a vyzařuje z ní energie a síla.

Jako další připomínku nového lunárního roku Vespa představuje novinku ze své módní kolekce. Exkluzivní bunda Dragon Varsity odkazuje na legendární jméno ikonického skútru a odráží jeho charakteristickou kombinaci stylu a historie.

Úpletová vlněná bunda s rukávy z jemné kůže nappa vychází z designu modelu Vespa 946 Dragon a zdobí ji motiv draka ve smaragdově zelené barvě spolu potisky a výšivkami na levé kapse a zádech. Na přední části bundy je ikonický monogram V (jako Vespa) doplněný starodávným čínským příslovím.

Exkluzivní bunda z prvotřídních materiálů se vyznačuje luxusními detaily, a odráží odvážného ducha, který je tak zásadní pro Rok draka.

FOTO: Vespa

ahoj gentlemene!