Nový stylovější elektrický Hyundai Kona N Line

Hyundai elektrifikuje silnice novým sportovním stylem a vůbec poprvé představuje sportovně-stylovou výbavu N Line pro elektromobil. Nový elektrický Hyundai Kona Electric N Line se dnes odhaluje s dynamičtějším designem a má specifický přední i zadní nárazník, elegantnější boční prahy a exkluzivnější devatenáctipalcová kola. Současně se ukazuje i s novým dvoubarevným lakováním.

V kabině nová stylovější elektrická Kona Electric zakládá na červeném kontrastu. Specifické designové prvky N Line zaujmou hlavně novými sportovnějšími sedadly, dodatečnými červenými detaily na volantu i novou grafikou digitálního přístrojového štítu. Novinkou jsou i kovové pedály a dva druhy čalounění interiéru – tkaninové a kombinace ekologické alcantary s kůží.

Nová elektrická Kona N Line se začne vyrábět v Nošovicích už v únoru a k prvním zákazníkům se dostane už na jaře letošního roku. Hyundai uvedením nové sportovní výbavy pro elektromobil reaguje na přání potenciálních zákazníků. Nově si mohou svobodně vybrat, zda výbavu N Line spojí s tradičním spalovacím nebo inovativním elektrickým motorem.

FOTO: Hyundai

ahoj gentlemene!